SHQIPTAR.COM i pėrkushtohet bashkimit dhe komunikimit ndėrmjet shqiptareve kudo nė botė

 Beje favorite Shqiptar.com  -    ASDRENI - poeti i himnit kombetar shqiptar    Translate into english

Klikoni ketu per perkthime superiore profesionale Anglisht - Shqip ose Shqip - Anglisht

1. GJEJENI DASHURINE DHE FATIN TUAJ KETU  - Romanca dhe martesa pėr shqiptaret kudo nė botė. Vazhdoni ta ruani traditėn shqiptare          *
2. NGARKONI VIDEO, FOTO, MP3, DOKUMENTA  - TV si JUTUBE. Ngarkoni filma shqiptare, muzikė tė huaj ose shqiptare, foto, dokumenta etj       *
3. FORUM - OPINIONI SHQIPTAR PA CENSURE  - Shprehuni dhe kritikoni pa censurė nėpėrmjet kėsaj alternative tė komunikimit shqiptar.          *
4. FJALOR I RI ANGLISHT-SHQIP ONLINE  - Shqiptare kudo nė botė! Pėrdorni falas fjalorin anglisht-shqip mjaft efektiv dhe praktik!             *

 Dėgjoni kėngėt mė tė mira tė Eurovizionit

MUZIKE - EUROVIZIONI 2008 te WWW.SHQIPTAR.COM

Dėshironi te fitoni njė IPOD NANO 2GB???Vizitoni Shqiptar.com - Ngarkoni videoklipe, muzikė te NgarkoMedia.com! Klikoni kėtu!

 Ju lutemi tė zgjidhni metoden tuaj tė preferuar tė komunikimit. Metoda tė tjera komunikimi do tė shtohen sė shpejti.

Bisedoni falas me video(kamera) dhe zė, me njė ose mė shumė persona! Komunikoni dhe bisedoni me shqiptare te tjere! Kėta programe e aktivizojnė automatikisht kamerėn ose mikrofonin tuaj, prandaj janė mė tė mirė se mesenxheret Yahoo ose MSN.

Biseda shqiptare(chat) me kamera programi 1 
Biseda shqiptare (chat) me kamera programi 2 
 

Muzikė shqiptare te xhuboksi!

Hapni njė faqe tė re qė tė mos ndėrpritet muzika


    LUAJ TRESH                     LOJA E GJARPRUSHES                 LUAJ TRESH    

Klikoni WWW.NGARKOMEDIA.COM  pėr tė ngarkuar video, foto, muzikė shqiptare etj. qė ta shikojnė shqiptaret kudo nė botė ose mund tė krijoni grupe private vetėm pėr familjen, shokėt dhe miqtė tuaj. Te WWW.DASHURIAIME.COM keni videoēat, njohje dhe takime pėr djem dhe vajza shqiptare.  


Tirana

Nėse SHQIPTAR.COM nuk  funksionon si duhet - modernizojeni falas kompjuterin. Klikoni kėtu

SHQIPTAR.COMSHQIPTAR.COM


Pyetje apo sugjerime? Klikoni mė poshtė!
Shqiptaradmin@shqiptar.com

   

You need to upgrade your Flash Player or to allow javascript to enable Website menu.
Get Flash Player